XXIa. renginiai

Susisiekite su mumis  |  info@xxiarenginiai.lt  |  8 674 18881  |  8 674 18881

UAB „XXI a. renginiai“ - kokybė, kurios vertė pranoksta kainą.

UAB „XXI a. renginiai“ - profesionali renginių organizatorių komanda, idėjų ir kūrinių fabrikas.

Vizija: kliento renginys – šedevras! Kiekvienas Užsakovas yra individualus, todėl jam turi būti sukuriamas unikalus renginio scenarijus.

Jei turite daug metų naudotą labai skanaus gimtadienio torto receptą ir pasidalijote juo su keliomis dešimtimis draugų bei pažįstamų, ar tai reiškia, kad kiekvienas jų net vienodomis sąlygomis sugebės iškepti tokį pat skanų tortą? Žinoma, ne! Kai kuriems pavyks puikiai, kitų tortai bus ne tokie skanūs, o keliems tokie bandymai baigsis visiška nesėkme. Kad ir koks tobulas būtų receptas, viskas priklauso nuo vieno kintamojo: tortą kepančio žmogaus.


Renginių organizavimo vandenynuose dirbdami jau 16-ti metai, įgijome neįkainojamos patirties, kuria su dideliu malonumu dalijamės su savo klientais. Mums renginių organizavimas – neatskiriama gyvenimo dalis: darbas, hobis, aistringas gyvenimo būdas.


UAB „Salmolita“ renginio tema: „Meilė, džiazas ir velnias“. Renginys oficialus, skirtas įmonės partneriams, todėl stengėmės išpildyti tokiai auditorijai skiriamus tikslus: sudominti, pritraukti, susipažinti, sustiprinti lojalumą įmonei. Vakaro metu svečiai "džiazavo" netradicinėse kūrybinėse erdvėse, kurios savo menišku formatu buvo susietos su Užsakovo veikla. Renginio idėja sukūrė artimą atmosferą, tarsi mažą filmuką, verčiantį žiūrovus, skambant nuostabiai profesionalų muzikai, išgyventi mažą meilės, netekties ar džiaugsmo istoriją.


UAB „Alna group“ renginio tema: "NTBKNG (nėra to blogo kas neišeitų į gera)“. Komandos formavimo renginys pranoko lūkesčius. Tai tikro adrenalino, pojūčių nuo ramybės iki ekstremalių išbandymų bei sugebėjimų programa! Čia kiekvienas kolektyvo narys – kovoja už save, o visi – už kiekvieną. Komandos turėjo atlikti įvairaus pobūdžio „Team-building“ užduotis: šifruoti, spręsti rebusus, sekti nuorodas, atpažinti slaptus ženklus ir kombinacijas, kapstytis iš netikėtų situacijų. Buvo atliekamos rungtys, reikalaujančios loginio mąstymo, fizinės ištvermės, komandos susivienijimo, sukeliančios juoką ar net lengvą šoką. Sėkmingas kliūties įveikimas ir įspūdžiai, patirti įveikiant kliūtį, ilgam pasilieka prisiminimų kertelėje ir kviečia dar kartą tai pajusti. Patirtis parodė, kad po tokių susitikimų žmonės pagyvėja, darbas įmonėje įgauna naują pagreitį.

 

Nesuk galvos dėl pramogos!
Tam yra „XXI a. renginiai“ komanda


UAB "XXI a. Renginiai"
Įm.k. 301536648
PVM  mok.k.: LT 100004018119
Sąsk.Nr. LT73 7044 0600 0626 4014 

 

#renginiuorganizatoriai #renginiųorganizatoriai #renginiųvedėjas #renginiaiįmonėms #renginiųplanuotoja #švenčiųorganizatorius #renginiuorganizavimas #renginiųorganizavimas